HUZURUN YENİ ADRESİ HOBİ BAHÇELERİ


EREĞLİ BELEDİYESİ HOBİ BAHÇELERİNDE HASAT ZAMANI

Ereğli Belediyesi tarafından Toros Mahallesi'nde yapılan Hobi Bahçeleri huzurun yeni adresi oldu. Hobi bahçelerinde insanlar meyve ve sebze yetiştirebiliyor, ayrıca temiz havada hoş vakit geçirebiliyorlar.

Hobi bahçelerine sahip olan vatandaşlar: "Şehre böyle güzel bir yeri kazandıran Belediye Başkanımız Özkan Özgüven ve ekibine teşekkür ederiz" dediler.

Halkımızın huzur bulacağı güzel bir alan oluşturduk diyen Başkan Özgüven: "Sosyal kaynaşma merkezi ve üretmenin hazzını duyarak huzurlu vakit geçirilmesi amacıyla oluşturduğumuz bu yer özellikle çocuklarımızın doğayı ve toprağı sevmelerine olanak tanıyor. Hobi bahçelerimizde vatandaşlarımız piknik yaparak, kendi ürettikleri ürünleri sağlıklı bir ortamda tüketerek boş zamanlarını en güzel şekilde değerlendirebiliyorlar. Bu güzel projemize yoğun ilgi gösteren ve hoşnutluklarını dile getiren hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Ereğli'mize her anlamda ilkleri yaşatıyoruz. Hobi bahçelerimizde şehrimizde ilk olma özelliği taşıyor. Proje ve çalışmalarımızla ilçemizi modern kültüre kavuşturmak için çalışıyoruz. Halkımızın desteğiyle de çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam edeceğiz." dedi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar